Gyergyói sikerek Borszéken!

Június 25-én rendezték meg Borszéken az „Ásványvizek forrásai” elnevezésű kupa második kiírását és amely egy országos A turnénak számított az AMATUR versenynaptárában.

A Gyergyói Ping Pong Sportklub amatőr asztaliteniszezői is részt vettek ezen a sporteseményen és nagyszerű eredményekkel tértek haza.

Három kategóriában voltak érdekeltek a Gyergyói Ping Pong Sportklub asztaliteniszezői.

Haladó kategóriában 36 versenyző közül Bondrea Attila a 23.-ik helyen, Lőrinczi Béla a 22.-ik és Tódor Csaba a 10.-ik helyen végzett.

Open kategóriában szintén 36 versenyző közül Györfi Szabolcs-nak sikerült a döntőig mentelnie, ahol azonban a borszéki Boariu Timofte Dănuţ - tól szenvedett vereséget 3-0-ás végeredménnyel.

Elit kategóriában Bábics Tamás remekelt, aki a pódium harmadiuk fokára állhatott fel, őt a későbbi tornagyőztes a székelyudvarhelyi Józsa Zoltán búcsúztatta.

Lovász Vilmos szintén az Elit kategóriában versenyzett ő 16.-ik helyen végzett.

Mindkét dobogós versenyzőnk nagy gratulációt érdemel meg, és további sikereket kívánunk nekik!