Bondrea Attila ezüstérmes Ditróban!

Szeptember 28-án rendezték meg a “Ditroit” kupát Gyergyóditróban, amelyen a Gyergyói Ping Pong Sportklub 3 versenyzője is részt vett.

Három kategóriában voltak érdekeltek a Gyergyói Ping Pong Sportklub amatőr asztaliteniszezői és kitűnő teljesítményt mutattak fel.

Haladó kategóriában Illés Ákos a negyeddöntőig ért el, 36 versenyző közül a 6.-ik helyen végzett.

Open kategóriaban Bondrea Attila nagyon jól szerepelt, hiszen csak egyetlen mérkőzést veszített az egész verseny alatt, amely a döntőben történt meg, így a pódium második fokára állhatott.

Elit kategóriában Györfi Szabolcs képviselte Gyergyószentmiklóst, szett arányos különbség miatt nem tudod továbbjutni az első nyolcba, így ő 24 versenyző közül a 12.-ik helyen végzett.