Gyergyószárhegyen rendezték az év egyik legrangosabb amatőr asztalitenisz versenyét!

Szeptember 9-én és 10-én rendezték az év egyik legrangosabb amatőr asztalitenisz versenyét Szárhegyen , amely egy AMATUR A + -os turnénak számított, és amely összesen 149 személyt mozgatott meg.

A Szárhegyen megrendezett két napos sportrendezvény Szeben, Brassó, Kovászna, Maros és Hargita megye amatőr asztaliteniszezőit látta vendégül.

Héja Zoltán és csapata álltal megrendezett rangos tornán négy kategóriban állhattak az asztalokhoz a jelenlevő amatőr sportolók.

A Gyergyói Ping Pong Sportklub játékosai is részt vettek ezen a sporteseményen 6 versenyzővel és játékosaink két kategóriában volt érdekeltek.

Haladó kategóriában 4 versenyzővel neveztünkbe és 46 versenyző közül Vita Zsolt 45.-ik helyen, Illés Ákos 42.-ik helyen, Bondrea Attila 19.-ik helyen végzett. A legelőkelőbb helyezést részünkről Tódor Csaba érte el, akinek sikerült az első nyolcban végezni, így egy éremmel térhetett haza.

Elit kategóriában 34 versenyző közül Lovász Vilmos 34.-ik helyen végzett, míg Bábics Tamás 19.-ik helyen zárt.

--------------------
8. Illés Ákos (Gyergyói Ping Pong Sportklub – Gyergyószentmiklós)
19. Bondrea Attila (Gyergyói Ping Pong Sportklub – Gyergyószentmiklós)
42. Illés Ákos (Gyergyói Ping Pong Sportklub – Gyergyószentmiklós)
45. Illés Ákos (Gyergyói Ping Pong Sportklub – Gyergyószentmiklós)

3.  Toma Adrian – Sepsiszentgyörgy és Irsai István – Marosávásárhely

19. Bábics Tamás (Gyergyói Ping Pong Sportklub – Gyergyószentmiklós)
34. Lovász Vilmos (Gyergyói Ping Pong Sportklub – Gyergyószentmiklós)

Gratulálunk ezúton Héja Zoltán-nak és csapatának, hogy ezt a rangos versenyt Gyergyószárhegyre elhozták és kiválóan megszervezték, munkájuk a helyi gyergyói asztaliteniszezők számára felbecsülhetetlen és kívánuk nekik még sok ehhez fogható rendezvény szervezést.

Ez a szárhegyi turné számunkra nem sikerült a legjobban, de versenytapasztalatot jelentett mindenki számára, azonban Tódor Csaba érmet érő teljesítménye bízakodásra ad okot a jövőre nézve.

Gratulálunk Tódor Csabának a jó teljesítményéért és minden résztvevőnek!