GY.H.K.B. - 2016

GYERGYÓ-HÉVÍZ KÖRZETI ASZTALITENISZ BAJNOKSÁG 2016 -2017

Kedves csapatok!

Az utolsó forduló december 12 – 16 lezajlik és befejeződik a csapatbajnokság.

December 17-én, Szombaton 16:00-tól fog sor kerülni a verseny kiértékelésére és a díjátadásra, amelynek a Rozmaring vendéglő ad otthont, ahol sor kerül a díjátadásra és az ebédre.

A helyszínen lehetőség lesz italokat is rendelni 🙂

 

A divizió

Csapat neve LM Gy D V Meccsarány Pontszám
I. (B) PING PONG CLUB 15 15 0 0 113-37 45 p
II. GY.T.T. 15 9 1 5 94-56 28 p
III. PC 2016 15 7 1 7 74-76 22 p
IV. OLD BOYS GYERGYO 15 7 1 7 76-74 22 p
V. TIC TAC BOYS 15 4 2 9 59-91 14 p
VI. DEMARCO 15 0 1 14 36-115 1 p

I. – XV. fordulók eredményei

Csapat neve GY.T.T. Tic Tac Old Boys Demarco PPC PC 2016
I. GY.T.T.  8-2 |8-2|8-2  3-7 |3-7| 5-5  9-1| 10-0|9-1  2-8 |3-7|3-7  9-1 |7-3|7-3
II. TIC TAC BOYS  2-8 |2-8|2-8  8-2 |4-6|6-4  5-5| 7-3|6-4  3-7 |1-9|2-8  3-7 |3-7|2-8
III. OLD BOYS GYERGYO  7-3 |7-3| 5-5  2-8 |6-4|4-6  10-0 |6-4|6-4  2-8 |3-7|3-7  4-6 | 4-6|7-3
IV. DEMARCO  1-9|0-10|1-9  5-5 |3-7|4-6  0-10 |4-6|4-6  1-9 |3-7|1-9  4-6 |2-8|1-9
V. PING PONG CLUB  8-2 |7-3|7-3  7-3 |9-1|8-2  8-2 |7-3|7-3  9-1 |7-3|9-1  7-3 |6-4|7-3
VI. PC 2016  1-9 |3-7|3-7  7-3 |7-3|8-2  6-4 |6-4|3-7  6-4 |8-2|9-1  3-7 |4-6|3-7

Birói lap

MérkőzésekRésztvevő csapatokCsapatösszeállítások

Mérkőzésnaptár

I.forduló – 05.09.-09.09.

Gy.T.T. – PC 2016 : 9-1 (1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1)

Tic Tac Boys – Ping Pong Club: 3-7 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 3-7)

Old Boys Gyergyó – Demarco: 10-0 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 10-0)

II.forduló  – 12.09.-16.09.

PC 2016 – Demarco: 6-4 (0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4)

Ping-Pong Club – Old Boys: 8-2 (0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 8-2)

Tic Tac Boys – GY.T. T. : (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8)

III.forduló – 19.09.-23.09.

PC 2016-Tic Tac Boys: 7-3 (1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3)

Old Boys-Gy.T.T.: 7-3 (1-0, 2-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 7-3)

Demarco – Ping Pong Club: 1-9 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9)
– Fazakas 3, Barabás 3, Câmpian 2, Barabás/ Câmpian 1, illetve Mândru A. 1.

IV.forduló – 26.09.-30.09.

Ping-Pong Club – PC 2016: 7-3 (1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 7-3)
– Fazakas 3, Barabás 3, Barabás/Fazakas 1, illetve Iliescu 1, Balla 1, Eigel 1.

Gy.T.T. – Demarco: 9-1 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 8-1, 9-1)

Tic Tac Boys – Old Boys: 8-2 (0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2)

V.forduló – 03.10.-07.10

Old Boys – PC 2016 (1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6)
– Lovász 2, Tegzes 1, Lovász/Tegzes 1, illetve Lucian 3, Héja 2, Eigel 1. 

Demarco-Tic Tac Boys: 5-5 ( 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5)
– Mândru M. 2, Mândru A. 1, Coșarcă 1, Mândru M./Mândru A. 1, illetve Simon 3, Tódor 2. 

Gy.T.T. – Ping-Pong Club: 2-8 (1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8)
– Györfi 1, Bábics 1, illetve Barabás 3, Fazakas 3, Campian 1, Barabás/ Fazakas 1.

VI.forduló – 10.10.-14.10

PC 2016 – Gy.T.T. : 3-7 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 3-7 )
– Iliescu 1, Cotfas 1, Iliescu/Cotfas 1, illetve Györfi 3, Bábics 3, Székely 1.

Ping Pong Club – Tic Tac Boys: 9-1 (1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1)
– Fazakas 3, Barabás 3, Málnási 2, Câmpian/Málnási 1, illetve Tódor 1. 

Demarco – Old Boys Gyergyó: 4-6 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6)
– Mândru M. 1, Mândru A. 1, Coșarcă 1, M.A./M.M. 1, illetve Keresztes 3, Tegzes 3 

VII.forduló – 17.10.-21.10

Demarco – PC 2016: 2-8 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 2-8)
– M. Aurel 1, Coșarcă 1, illetve Balla 3, Iliescu 2, Héja 2, Iliescu/Balla 1

Old Boys – Ping-Pong Club: 3-7 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6, 2-7, 3-7)
– Keresztes 2, Lovász 1, illetve Barabás 3, Fazekas 2, Câmpian 1, Barabás/Fazekas 1

GY.T. T. Tic Tac Boys: 8-2 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2)
– Györfi 3, Bábics 3, Koszta 2, illetve Simon 1, Tódor/Simon 1 

VIII. forduló – 24.10-28.10

Tic Tac Boys – PC 2016: 3-7 (0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 3-7)
– Simon 2, Tódor 1, illetve Iliescu 3, Balla 2, Cotfas 1, Iliescu/Balla 1. 

GY.T.T. – Old Boys: 3-7 (0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 3-7)
– Györfi 1, Bábics 1, Koszta 1, illetve Keresztes 3, Lovász 3, Keresztes/Lovász 1.

Ping Pong Club – Demarco: 7-3 (1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-3, 7-3)
– Barabás 3, Fazekas 3, Barabás/Fazekas, illetve M. Aurel 1, M. Marin 1, Coșarcă 1

IX. forduló  – 31.10-04.11

PC 2016 – Ping-Pong Club: 4-6 (1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6)
– Eigel 1, Cotfas 1, Iliescu 1, Iliescu/Balla 1, illetve Barabás 3, Fazekas 3 

Demarco – GY.T.T. : 0-10 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 0-8, 0-9, 0-10)
– Györfi 3, Bábics 3, Koszta 3, Györfi/Bábics 1.

Old Boys Gyergyó – Tic Tac Boys: 6-4 (0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4)
Keresztes 3, Tegzes 2, Keresztes/Tegzes 1, illetve Tódor 2, Papp 1, Simon 1

X. forduló  – 07.11-11.11

PC 2016 – Old Boys: 6-4 (1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4)
– Eigel 2, Iliescu 2, Balla 2, illetve Keresztes 3, Keresztes/Tegzes 1 

Tic Tac Boys – Demarco: 7-3 (1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 7-3)
– Tódor 3, Simon 3, Tódor/Simon 1 illetve Mezei 1,  M.Marin 1, M. Aurel

Ping Pong Club – GY.T.T. : 7-3

XI. forduló  – 14.11-18.11

GY.T.T. – PC 2016 : 7-3 (1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3)
– Györfi 3, Bábics 3, Györfi/Bábics 1, illetve Cotfas 1, Eigel 1, Balla 1. 

Tic Tac Boys – Ping Pong Club: 2-8 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 2-4, 1-5, 1-6, 2-6, 2-7, 2-8)
– Tódor 1, Simon 1, illetve Barabás 3 Fazakas 3, Málnási 1,  Barabás/Fazakas 1

Old Boys Gyergyó – Demarco: 6-4 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4)
– Lovász 2, Tegzes 3, Lovász/Tegzes 1, illetve M. Aurel 2, M. Marin 1, Coșarcă 1.

XII. forduló  – 21.11-25.11

PC 2016 – Demarco: 9-1 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 7-1, 8-1, 9-1)
– Eigel 3, Iliescu 3, Balla 2, Iliescu/Eigel 1, illetve M. Aurel.

Ping-Pong Club – Old Boys: 7-3 (1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3)
– Fazakas 3, Barabás 3, Barabás/Fazakas 1, illetve Keresztes 1, Lovász 1, Tegzes 1. 

Tic Tac Boys – GY.T. T. : 2-8 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8)
-Tódor 1, Tódor/Simon 1, illetve Györfi 3, Bábics 3, Koszta 2.

XIII. forduló – 28.11- 2.12

PC 2016-Tic Tac Boys: 5-5 (1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5)
– Iliescu 2, Balla 2, Iliescu/Balla 1, illetve Simon 3, Szabó 1, Tódor 1.

Old Boys-Gy.T.T.: 5-5 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5)
– Keresztes 3, Lovász 2, illetve Györfi 2, Bábics 1, Koszta 1, Györfi/Bábics 1.

Demarco – Ping Pong Club: 1-9

XIV. forduló – 05.12- 09.12

Ping-Pong Club – PC 2016: 7-3 (1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 7-3)

Gy.T.T. – Demarco: 9-1 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1)
– Györfi 3, Bábics 3, Koszta 2, Györfi/Koszta 1, illetve M. Marin 1.

Tic Tac Boys – Old Boys: 6-4 (0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4)

XV. forduló – 12.12- 16.12

Old Boys – PC 2016: 7-3 (0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3)
– Keresztes 3, Lovász 2, Szabó 1, Keresztes/Lovász 1 illetve Iliescu 2, Balla 1.

Demarco – Tic Tac Boys: 4-6 (0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6)
– Mezei 2, M. Marin 2, illetve Simon 2, Tódor 2, Szabó 1, Tódor/Simon 1.

GY.T.T. – Ping-Pong Club: 3-7 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6, 1-7, 2-7, 3-7)
– Györfi 2, Bábics 1, illetve Barabás 3, Fazakas 2, Câmpian 1, Barabás/Fazaskas 1.

Selejtező – 16.12

Old Boys Ditró – Tic Tac Boys: 2-8 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 2-7, 2-8)
– Héja 1, Héja/Gergely 1, illetve Simon 3, Tódor 3, Szabó 3.

Résztvevő csapatok:

  1. GY.T.T (Gyergyócsomafalva)
  2. Tic Tac Boys (Gyergyószentmiklós)
  3. Old Boys Gyergyó (Gyergyószentmiklós)
  4. Demarco Salamás (Salamás)
  5. Ping Pong Club  (Hévíz)
  6. PC 2016 (Hévíz)

Csapatösszeállítások:

GY.T.T.

Györfi Szabolcs (C) – 0748818896

Bábics Tamás, Koszta Márk, Székely Zsolt

Tic Tac Boys

Tódor Csaba (C) – 0745031549

Simon Róbert, Papp Gyula, ifj. Tódor Csaba

Old Boys Gyergyó

Keresztes Zoltán (C) – 0742149926

Angela Ilcu, Lovász Vilmos, Tegzes Robert

Demarco Salamás

Mîndru Aurel (C) – 0720824835

Mîndru Marin, Coșarcă Mihăiță, Țăran Călin, Portik Ernő

Ping Pong Club

Campean Zoltán (C) – 0745496365

Barabás Sándor, Fazekas Attila, Málnási Eke Ferenc

PC 2016

Balla Péter (C) – 0744829149

Cotfas Gabriel, Iliescu Lucian, Eigel Csaba, Héja J. Zoltán

B divizió

Csapat neve LM Gy D V Meccsarány Pontszám
I. (B) KATORZSA 15 11 0 4 99-49 33 p
II. OLD BOYS DITRO 15 10 2 3 100-50 32 p
III. BÁSTYA 15 9 2 4 99-51 29 p
IV. DÉLHEGY 15 9 2 4 99-51 29 p
V. AUTOCOM IFIK 15 3 0 12 45-97 9 p
VI. GY.A.T. JUNIOR 15 0 0 15 7-133 0 p

I. – XV. fordulók eredményei

Csapat neve Katorzsa Délhegy Old Boys Bástya Autocom Gy.A.T.
I. KATORZSA  2-8 |7-3|3-7  4-6 |6-4|7-3  4-6|6-4|6-4  9-1 |9-1|9-1  7-3 |10-0| 10-0
II. DÉLHEGY  8-2 |3-7|7-3  5-5 |2-8|6-4  4-6|5-5|4-6  10-0 |7-3|9-1  10-0 | 10-0|9-1
III. OLD BOYS DITRO  6-4|4-6|3-7  5-5 |8-2|4-6  6-4 |5-5|6-4  10-0 |8-2|7-3  9-1 |10-0|9-1
IV. BÁSTYA  6-4|4-6|4-6  6-4|5-5|6-4  4-6 |5-5|4-6  9-1 |10-0|6-4  10-0 |10-0|10-0
V. AUTOCOM IFIK  1-9 |1-9|1-9  0-10 |3-7|1-9  0-10 | 2-8 |3-7  1-9 |0-10|4-6  9-1|9-1|10-0
VI. GY.A.T. JUNIOR  3-7 |0-10|0-10  0-10 | 0-10|1-9  1-9|0-10|1-9  0-10 |0-10|0-10  1-9 |1-9|0-10
MérkőzésekRésztvevő csapatokCsapatösszeállítások

Mérkőzésnaptár

I.forduló – 05.09.-09.09.

GY.A.T. Junior – Délhegy: 0-10 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 0-8, 0-9, 0-10)

Old Boys Ditró – Autocom Ifik: 10-0 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 10-0)

Bástya –Katorzsa : 6-4 (0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4)
– Lőrincz 2, Ambrus 2, Gáspár 1, Lőrincz/Ambrus 1, illetve Szabó 3, Csíki 1.

II.forduló – 12.09.-16.09.

Autocom Ifik – Bástya: 1-9 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9)

GY.A.T. Junior – Old Boys Ditró: 1-9 (0-1, 0-2, 0-3 0-4, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9)

Délhegy – Katorzsa: 8-2 (1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 7-2, 8-2)

III.forduló – 19.09.-23.09.

Katorzsa – Autocom Ifik: 9-1 (1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1)

Gy.A.T. Junior – Bástya: 0-10 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 0-8, 0-9, 0-10)

Délhegy – Old Boys Ditró: 5-5 (1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5 )

IV.forduló – 26.09.-30.09.

Gy.A.T.-Autocom Ifik: 1-9 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9)

Bástya-Délhegy: 6-4 (1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4)
– Lőrinczi 3, Ambrus 2, Lőrinczi/Ambrus 1, illetve Molnár 2, Benedek 1, Péter 1

Old Boys– Katorzsa: 6-4 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4)

V.forduló – 03.10.-07.10

Old Boys-Bástya: 6-4 (1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4)

Gy.A.T. – Katorzsa: 3-7 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 3-7)
– Benedek 1, Bőjte 1, Szőcs 1, illetve Bedő 3, Szabó 3, Bedő/Szabó 1. 

Délhegy-Autocom Ifik: 10-0 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 10-0)
Péter 3, Molnár 3, Benedek 3, Péter/Benedek 1

VI.forduló – 10.10.-14.10.

GY.A.T. Junior – Délhegy: 0-10 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 0-8, 0-9, 0-10)
– Molnár 3, Benedek 3, Péter 3, Molnár/Péter 1.

Autocom Ifik – Old Boys Ditró: 2-8 (0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8)
– Jakab 1, Hompoth 1, illetve Kovács 2, Héja 2, Gergely 3, Kovács/Gergely 1.

Katorzsa – Bástya: 6-4

VII.forduló – 17.10.-21.10.

Bástya – Autocom Ifik : 10-0 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 10-0)
– Lörinczi 3, Ambrus 3, Gáspár 3, Lőrinczi/Ambrus 1.

Old Boys Ditró – GY.A.T. Junior: 10-0 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 10-0)
– Héja 3, Bajkó 3, Bardócz 3, Bajkó/Bardócz 1.

Katorzsa – Délhegy: 7-3 (0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4)
– Bedő 3, Szabó 2, Csíki 1, Csíki/Bedő 1, illetve Péter 2, Molnár 1  

VIII. forduló – 24.10.-28.10.

Autocom Ifik – Katorzsa: 1-9 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9)
Jakab 1, illetve Lőrinczi 3, Gáspár 3, Ambrus 2, Lőrinczi/Ambrus 1

Bástya – GY.A.T. Junior: 10-0 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 10-0)
– Lőrinczi 3, Gáspár 3, Györffy 3, Lőrinczi/Gáspár 1.

Old Boys Ditró – Délhegy: 8-2 (1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 8-2)
Bardócz 3, Héja 2, Gergely 2, Héja-Gergely 1, illetve Molnár 1, Benedek 1

IX. forduló – 31.10.-04.11.

Autocom Ifik GY.A.T.: 9-1 (1-0, 2-0,3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 9-1)
– Mezei 3, Jakab 3, Hompoth 3, illetve Ferencz/Szőcs 1

Délhegy – Bástya: 5-5 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5)
– Molnár 3, Péter 2 illetve Lőrinczi 2, Ambrus 1, Czimbalmos 1, Lőrinczi/Ambrus 1. 

Katorzsa – Old Boys: 6-4 (0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4)
– Szabó 2, Bedő 2, Csiki 2, illetve Bardócz 3, Bardócz-Héja 1.

X. forduló – 07.11.-11.11.

Bástya – Old Boys: 5-5 (1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5)
– Lörinczi 2, Ambrus 2, Lörinczi/Ambrus 1, illetve Héja 3, Bardócz 1, Gergely 1. 

Katorzsa – GY.A.T. : 10-0 (1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 7-0, 8-0, 9-0, 10-0)
– Szabó 3, Bedő 3, Csiki 3, Csiki/Bedő 1

Autocom Ifik – Délhegy: 3-7 (1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 3-7)
– Jakab 2, Mezei 1, illetve Péter 3, Benedek 2, Korpos 1, Péter/Benedek 1.

XI. forduló – 14.11.-18.11.

GY.A.T. Junior – Délhegy: 1-9 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 1-7, 1-8, 1-9)
– Benedek 1, illetve Molnár 3, Péter 3, Korpos 2, Péter/Korpos 1.

Old Boys Ditró – Autocom Ifik: 7-3 (1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3)
– Héja 3, Gergely 2, Bajkó 1, Gergely/Bajkó 1 illetve Jakab 2, Bajkó 1.

Bástya –Katorzsa : 4-6

XII. forduló – 21.11-25.11

Autocom Ifik – Bástya: 4-6

GY.A.T. Junior – Old Boys Ditró: 1-9 (0-1, 0-2, 0-3 0-4, 0-5, 0-6, 1-7, 1-8, 1-9)
– Böjte/Szőcs 1, illetve Héja 3, Gergely 3, Bardócz 3. 

Délhegy – Katorzsa: 7-3 (1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 7-3)
– Péter 3, Molnár 2, Benedek 1, Péter/Benedek 1, illetve Szabó 1, Csíki 1, Bedő 1.

XIII.forduló – 28.11.-02.12.

Katorzsa – Autocom Ifik: 9-1 

Gy.A.T. Junior – Bástya: 0-10 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 0-8, 0-9, 0-10)
– Lőrinczi 3, Gáspár 3, Czimbalmos 3, Lőrinczi/Gáspár 1.

Délhegy – Old Boys Ditró: 6-4 (0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4)
– Péter 3, Benedek 2, Molnár 1, illetve Héja 2, Bardócz 1, Héja/Bardócz 1.

XIV. forduló – 5.12.-9.12.

GY.A.T.- Autocom Ifik: 0-10 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 0-8, 0-9, 0-10)
– Jakab 3, Mezei 3, Bajkó 3, Jakab/Mezei 1.

Bástya-Délhegy: 6-4 (1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4)
– Lőrinczi 3, Ambrus 2, Lőrinczi/Ambrus 1, illetve Péter 2 Benedek 1, Molnár 1.

Old Boys- Katorzsa: 3-7 (0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 3-7)
Héja 2, Bardócz 1, illetve Bedő 3, Csíki 2, Szabó 1, Bedő/Csíki 1.

XV. forduló – 12.12.-16.12.

Old Boys-Bástya: 6-4 (0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4)
– Gergely 3, Héja 2, Bardócz 1 illetve Lőrinci 2, Gáspár 1, Lőrinci/Czimbalmos 1.

Gy.A.T. – Katorzsa: 0-10 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 0-7, 0-8, 0-9, 0-10)
– Szabó 3, Bedő 3, Csíki 3, Bedő/Szabó 1.

Délhegy-Autocom Ifik: 9-1

Selejtező – 12.16

Old Boys Ditró – Tic Tac Boys: 2-8 (0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 2-7, 2-8)
– Héja 1, Héja/Gergely 1, illetve Simon 3, Tódor 3, Szabó 3.

Résztvevő csapatok:

  1. KATORZSA ÚJFALU
  2. DÉLHEGY CSOMAFALVA
  3. OLD BOYS DITRÓ
  4. BÁSTYA SZÁRHEGY
  5. AUTOCOM IFIK DITRÓ
  6. GY.A.T. JUNIOR GYERGYÓSZENTMIKLÓS

Csapatösszeállítások:

KATORZSA ÚJFALU

Albert Loránt (C) – 0740230529

 

DÉLHEGY CSOMAFALVA

Benedek Árpád (C) – 0744701804

Kedves Botond, Molnár Tibor, Péter László

 

OLD BOYS DITRÓ

Héja Zoltán (C) – 0755868386

Bajkó Imre, Bardócz Ferenc, Héja Zsolt

 

BÁSTYA SZÁRHEGY

Györffy Zsolt – 0728319277

Lőrinczi Béla

 

MAROS HODOS

Bajkó Károly (C) – 0740647488

Portik Ernő, Mezei Mihály

 

AUTOCOM IFIK DITRÓ

ifj. Bajkó Imre (C)  – 0743034749

Jakab Loránd, Mezei László, Hompoth Zsolt

 

GY.A.T. JUNIOR GYERGYÓSZENTMIKLÓS

Györfi Szabolcs (C) – 0748818896

Benedek Alex, Böjte Kristóf, Szőcs Nándor, Székely Bencze, Ferencz Márk